Pasaulinė knygų diena

Niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi, kaip knyga.
Just. Marcinkevičius

Knyga gali mokyti, gydyti, suartinti, guosti, džiuginti ir pasitarnauti žmogui dar begale kitų būdų. Deja, šiandieniame pasaulyje meilę knygai jaučia toli gražu ne visi. Poreikį skaityti reikia išsiugdyti ir neleisti jam pradingti. Apie šiuos ir panašius dalykus pasaulinės knygų dienos proga diskutuota su mokiniais.

Pasaulinė knygų diena

Mokiniai pakviesti skaityti garsiai. Vieni rinkosi skaityti Jono Biliūno noveles, kiti – poeziją. Prie šios dienos minėjimo prisidėjo ir mokytojai, kurie savo pietų pertrauką skyrė knygai.

Tikime, kad tokios skaitymo akcijos prisideda prie mokinių sudomino knyga, kad padeda kurti galbūt pamirštą ryšį ir turtina skaitančiuosius.

Bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė