Atliekų kultūros egzaminas 2024

Skyriaus mokiniai, neabejingi tvaresnės aplinkos kūrimui, kviesti dalyvauti egzamine „Atliekų kultūra“. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos globojamo egzamino tikslas – skatinti  atsakingą ir sąmoningą vartojimą, tinkamą atliekų rūšiavimą ir rūpinimąsi savo aplinka. Aplinkos tvarumas tiesiogiai siejasi mūsų kasdien priimamais sprendimais, kur išmetame atliekas, ar rūšiuojame jas. Visi mes turime rūpintis savo aplinka ir taip užtikrinti geresnį gyvenimą mums visiems dabar ir ateities kartoms. Egzaminas leido pasitikrinti žinias atliekų mažinimo, rūšiavimo , tvarkymo, perdirbimo klausimais. Džiaugiamės, kad skyriaus mokinai  Liveta Tumelytė  VR 23  gavo žinovo diplomą, o Nedas Stongvila MT 23 – pažengusiojo. Šie diplomai įrodo, kad mokiniai daug žino šioje srityje. Dalyvaudami egzamine,  mokiniai suprato, kokių žinių dar trūksta, kurioje srityje turi pagilinti žinias.

Atliekų kultūros egzaminas 2024

Vyr. biologijos mokytoja Audra Kisežauskė