Šeduvos lopšelio-darželio tradicinis pavasarinis „Dviračių žygis 2018“ į žirgyną

Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė gegužės 26 dieną rinkosi Šeduvos Laisvės aikštėje į jau tradiciniu tapusį projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ dviračių žygį į Šeduvos skyriaus žirgyną. Žygio dalyvius sutiko ir pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis. Trenerė Inga Gailiuvienė su savo komanda parodė programą, kurią su malonumu gėrėjosi mažieji žiūrovai ir jų tėveliai. Vaikai galėjo pajodinėti žirgais, jais pasidžiaugti ar tiesiog paglostyti. Graži darželio ir žirgyno tradicija tęsiasi jau ne vienerius metus. Šių svečių visuomet laukiame su nekantrumu, nes jie atveža pačias geriausias emocijas ir dovanoja nuoširdžias šypsenas. Tikime, kad mainais gauna tą patį iš mūsų.

Skyriaus informacija

Svetainėje lankosi 15 svečių ir nėra prisijungusių narių