Nauji mokslo metai – nauja pradžia

Vasara pralėkė taip nerūpestingai ir greitai, net sunku patikėti, kad jau ruduo.  Liūdesį dėl prabėgusios vasaros keičia jaudulys ir naujų įspūdžių troškimas. Mokslo metų pradžia – tai nauja knyga, į kurią kiekvienas rašysime savą tekstą, perpintą unikaliais išgyvenimais, rūpesčiais ir džiaugsmais. Gal ir gerai, kad ruduo atėjo netikėjai, nes sukvietė visus, suvienijo. Šiais naujais mokslo metais norisi būti vieningiems, norisi, kad būtume lyg vienas kumštis, o pirmo kurso mokinių pasodinti ąžuoliukai prigytų ir primintų apie juos kadaise sodinusius jaunuolius tiek jiems, tiek mums.

Nauji mokslo metai – nauja pradžia

Mokslo metų pradžios šventėje išgirdome daug linkėjimų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė linkėjo visiems gerų mokslo metų. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pristatė mokytojus ir linkėjo jiems kantrybės bei entuziazmo. Tikime, kad visa tai išsipildys, o bendra nuotrauka, padaryta šventės metu, taps mūsų vienybės ir stiprybės simboliu šiais mokslo metais.