Krašto pažinimas – Šeduvos skyriuje

Šiais metais aktyviai prisidedame prie rajono mokyklų krašto pažinimo edukacijų. Rugsėjo 26 d. priėmėme svečius iš Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos. Mokiniai domėjosi Raudondvario dvaro istorija ir žemaitukų veislės žirgais. Rugsėjo 28 d. mus aplankė mokiniai iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, kurie, smalsumo vedini, aplankė ne tik žirgyną, bet mokymo skyrių bei bendrabutį. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas ir gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė pristatė centrą, jame rengiamas profesijas, sąlygas, norintiems mokytis tiek centre, tiek skyriuje. Žirgyne svečius sutiko žirgyno vedėja Edita Matišiūtė ir trenerė Inga Gailiuvienė. Tikime, kad visi mokiniai, apsilankę pas mus, išsivežė pačius geriausius įspūdžius ir emocijas.

Krašto pažinimas – Šeduvos skyriuje