Centro komanda – Studijų ir karjeros mugėje

Centro mokytojai savo mokymo įstaigą pristatė Lizdeikos gimnazijoje vykusioje studijų ir karjeros dienoje. Ateities kelias, kuris ves į studijas aukštojoje ar profesinėje mokykloje – neramina kiekvieną gimnazistą. Mugėje pristatytos įvairios mokymosi galimybės ir būsimos karjeros perspektyvos.

Centro komanda – Studijų ir karjeros mugėje

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas ir gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė rūpinosi centro reprezentavimu ir bendravo su mokiniais pristatydami centre ir skyriuje rengiamas specialybes. Profesijas pristatė ir įvairias veiklas mokiniams išbandyti siūlė profesijos mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė, profesijos mokytojas Tomas Vaicekauskas ir automobilių mechaniko specialybės mokinys.

Svetainėje lankosi 12 svečių ir nėra prisijungusių narių