Paskutinio skambučio ir Šimtadienio šventė

„Nežinau, kur dingsta laikas, viskas kažkur dingsta, o aš sau keliauju tolimais horizontais savo išsvajoto pasaulio, kuris gal ir dyvinas kiek yra, bet gera man jame“.

K. Čiurlionis

Skyriaus abiturientai ir trečio kurso mokiniai šventė Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventes. Pirmo kurso mokiniai surengė šventės kaltininkams nuostabią Oskarų įteikimo ceremoniją, kurią lydėjo juokas, teigiamos emocijos, padėkos ir dovanos. Pasidžiaugti savo mokiniais susirinko mokytojai bei administracija. Centro direktorius Jonas Pravilonis mokinius ragino pagalvoti apie bėgantį laiką ir pasidžiaugti buvimu kartu bei tuo, ką jie mokydamiesi mūsų mokykloje patyrė, o skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis linkėjo pergalių ateityje – tiek laukiančiuose egzaminuose, tiek asmeniniame gyvenime. Smagi šventė baigėsi ragaujant desertus ir nuoširdžiai bendraujant prie arbatos puodelio.

Paskutinio skambučio ir Šimtadienio šventė