Europos kalbų diena

Skyriaus kalbų mokytojos organizavo Europos kalbų dieną. Renginio tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, kelti kalbų mokėjimo motyvaciją, ugdyti pagarbą gimtajai kalbai bei visoms Europoje vartojamoms kalboms.  Vyresnioji anglų kalbos  mokytoja Svaja Lapelienė pristatė mokiniams Europos kalbų dienos tikslą, rengiamų iniciatyvų prasmę. Supažindino mokinius su pagrindiniais kalbų dienai aktualiais faktais. Mokiniai aktyviai, kūrybiškai atliko pateiktas užduotis, pasitikrino savo kalbų žinias.  Geriausiai pasirodė virėjo specialybės pirmo kurso mokinė Skaistė, antrąja vieta pasidalino pirmo kurso automobilių mechaniko specialybės mokinys Lukas ir virėjo specialybės mokinė Andželika. Trečioji vieta atiteko virėjo specialybės mokinei Monikai. Džiaugiamės dalyvių aktyvumu ir puikiu kalbų mokėjimu.

Europos kalbų diena

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė