Profesinė mokykla – laiptelis, padedantis siekti svajonių

Prieš kiek daugiau nei 50 metų šios mokyklos profesinis kvalifikacijos diplomas buvo įteiktas mano močiutei. Sekdamas močiutės pėdomis 2017 metais Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje įgijau kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybę, o 2018 - elektromontuotojo. Įgijęs pastarąją specialybę toliau sėkmingai gilinu žinias, studijuodamas elektros inžineriją Kauno Technologijos Universitete.

Profesinė mokykla – laiptelis, padedantis siekti svajonių

Be studijų, taip pat savarankiškai užsiimu renginių techninio aptarnavimo paslaugų verslu. Šioje veikloje man labai padeda profesinėje mokykloje įsisavintos žinios apie finansinę apskaitą, ekonomiką bei verslą. Negana to, labai džiaugiuosi profesinėje mokykloje įgytais multimedijos srities bei elektromontuotojo praktiniais gebėjimais, kurie man šiuo metu leidžia pačiam remontuoti garso bei apšvietimo įrangą, dirbti su įvairia programine įranga, atlikti apskaitą ir t.t..

Esu nuoširdžiai dėkingas šios mokyklos dėstytojams, kurie mane puikiai parengė tolimesnėms studijoms universitete bei savarankiškai veiklai. Išskirtinius padėkos žodžius norėčiau skirti dėstytojams R. Ulinskienei, V.Vyšniauskui, S.Gilienei bei L. Pranckevičiui. Taip pat esu dėkingas ir visam mokyklos kolektyvui už kasdien dovanotas šypsenas, draugiškus pokalbius ir, žinoma, nuostabų valgyklos maistą.

Buvęs mokinys Mantas