Susitikimas su Lietuvos kariuomenės Šiaulių regioninės prievolės ir komplektavimo skyriaus atstovu

Rugsėjo 16 d. skyriuje įvyko susitikimas su Šiaulių regioninės prievolės ir komplektavimo skyriaus vyr. seržantu Dariu Pilecku. Mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos krašto apsaugos sistema, karo tarnybos specifika, kariūnų laipsniais. Svečias paaiškino, kas yra karo policija ir kokias funkcijas ji atlieka. Papasakojo apie NPPKT (nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą), tai 9 mėnesių intensyvių mokymų, per kuriuos įgyja visus kariui reikalingus įgūdžius ir karinę specialybę. Užgrūdina charakterį, kariška tvarka išmoko pasirūpinti savimi, dirbti komandoje. Karys paklausinėjo ir  mokinių, ką jie žino apie Lietuvos kariuomenę. Mokiniai, kurie atsakė teisingai – gavo dovanėles. Mokyklai taip pat padovanojo įvairių informacinių leidinių apie Lietuvos kariuomenę.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė