Virėjų profesijos mokinių mokymai Danijoje

Virėjų profesijos mokiniai sausio 16 dieną pradėjo mokymosi procesą Danijoje, ZBC koledže, kuris vyks 5 savaites. Tai viena iš įgyvendinamo Erasmus+ projekto Nr. 2022-1-LT01-KA121-000062322 veiklų. Mokiniai supažindinami su Daniškos virtuvės patiekalais, jų gaminimo metodika.

Virėjų profesijos mokinių mokymai Danijoje

Mokantis teorijos klasėje ir praktinio mokymo virtuvėje įgyjama naujų žinių apie produktų sudėtį, maistines vertes, serviravimo ypatumus. Gaminami įvairius patiekalai: sriubos, šalti užkandžiai, pagrindiniai patiekalai ir desertai.

Laisvalaikiu mokiniai aplankė Roskildės miesto įžymias vietas: Šv. Luko katedrą, kuri įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, vikingų laivų muziejų, rotušę ir Šv. Lauryno bokštą, uostą ir fiordą, restoraną, kuriame klientus aptarnauja robotas-padavėjas. Danijos sostinėje Kopenchagoje pamatė lankomiausias vietas: Mažąją undinėlę, Rotušės aikštę, Amalienborgo pilį, apvalųjį bokštą (Rundetarn), Nyhavn krantinę, Christiansborgo rūmus.

Projekto vadovė Jolanta Krivickienė