Literatūrinė popietė, skirta Vinco Mykolaičio–Putino 130-osioms gimimo metinėms

Šiais metais minimos Lietuvos poeto ir prozininko, dramaturgo, vieno iškiliausių XX a. lietuvių kultūros veikėjo Vinco Mykolaičio-Putino (1893 – 1967) 130-osios gimimo metinės. Kovo 1 d. pirmo kurso gimnazijos skyriaus mokiniai, pakviesti vyr. lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos G. Nausėdienės ir bibliotekos vedėjos A. Gulbinienės, susitiko mokyklos bibliotekoje. Mokiniai atsinešė savo paruoštą plakatą apie rašytojo svarbiausius gyvenimo faktus. Popietę pradėjo A. Gulbinienė, pristatė rašytojo biografiją, pateikė jo paties minčių  apie kūrybą, meną ir savo gyvenimą, kitų jam artimų žmonių prisiminimus. Mokiniai garsiai skaitė poeto eiles, ištraukas iš romanų „Altorių šešėly“ ir „Sukilėliai“. Mokytoja Gintarė aptarė su mokiniais šio iškilaus žmogaus svarbą mūsų kultūrai.

Literatūrinė popietė, skirta Vinco Mykolaičio–Putino 130-osioms gimimo metinėms

Bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė