„Šachmatinė“ abiturientų šimtadienio šventė

Skyriaus III gimnazinės klasės mokiniai, padedant grupės vadovei Laurai Vaicekauskienei,  surengė abiturientams gražią, jaukią ir ypatingą Šimtadienio šventę. Renginys prasidėjo nuo linkėjimų ir sveikinimų, kurių negailėjo centro direktorius Jonas Pravilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė. Renginio vedėjai – Skaistė, Dovydas ir profesijos mokytoja Roberta Gilytė kvietė abiturientus savo jėgas išbandyti interaktyviame šachmatų turnyre, po kurio Evelina tapo „Šimtadienio karaliene“. Abiturientams padovanotas šimto dienų kalendorius ir jausmingi grupės vadovės Laimutės Kasperavičienės žodžiai priminė šventės kaltininkams apie ypatingą ir svarbų išbandymo etapą – brandos egzaminų sesiją. Pakilios nuotaikos ir kupini dėkingumo, abiturientai padėkojo savo grupės vadovei, administracijos atstovams, mokytojams bei darbuotojams įteikdami gėlių. Šventę vainikavo išskirtinis, specialiai šiai šventei skirtas tortas bei desertai. Linkime abiturientams sėkmės ir tikime, kad šis gražus mokyklinis etapas bus tik startas tolimesniems siekiams.

„Šachmatinė“ abiturientų šimtadienio šventė

Profesijos mokytoja Laura Vaicekauskienė