Saugaus eismo dienai skirtas konkursas

Nuo 2006-ųjų metų balandžio 6 d. minima saugaus eismo diena. Lietuvos policija kviečia Lietuvos gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais. Ta proga Šeduvos TVMS profesijos mokytojai Vytautas Noraitis, Laimutis Brunius ir Tomas Vaicekauskas suorganizavo renginį, kurio metu skyriaus mokiniai nagrinėjo praktines eismo situacijas, prisiminė saugaus eismo taisykles bei susipažino su automobiliuose esančiais pasyviais ir aktyviais saugumą užtikrinančiais elementais. Vėliau mokiniai atliko praktinę užduotį, o geriausiai pasirodžiusiems praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas įteikė diplomus. Konkurso, skirto saugaus eismo dienai, nugalėtoju tapo automobilių mechaniko specialybės mokinys Augustinas, antrąją vietą iškovojo transporto priemonių remontininko specialybės mokinys Laimonas, o trečiąją vietą – virėjo specialybės mokinė Vidmantė. Sveikiname geriausiuosius ir tikimės, kad jų atsakingas elgesys kelyje bus pavyzdys kitiems.

Saugaus eismo dienai skirtas konkursas

Profesijos mokytoja Roberta Gilytė