Atvirų durų dienos

Minėdami Europos įgūdžių metus ir prisijungdami prie Lietuvos profesinių mokymo įstaigų, balandžio 21-22 d. paskelbėme atvirų durų dienas. Besidomintiems profesiniu mokymu siūlėme susipažinti su mokymo įstaiga iš arti, aptarti rūpimus klausimus ar išbandyti save įvairiose profesijos mokytojų parengtose veiklose.

Atvirų durų dienos

Susipažinti su mokymo įstaiga iš arčiau atvyko Smilgių gimnazijos mokiniai. Svečiai supažindinti su mokymo skyriuje ir centre rengiamomis mokymo programomis, mokomąja baze. Save išbandyti praktinėse veiklose mokinius kvietė elektrikų, virėjų ir žirgininkystės darbuotojo profesijos mokytojai. Į kvietimą susipažinti su mokymo įstaiga iš arčiau atsiliepė ir skyriaus mokinių tėvai bei globėjai. Svečiai supažindinti su mokyklos veikla ir mokymo baze. Be viso to, Šeduvos gimnazistams pristatyta profesinių modulių pasirinkimo galimybė.

Tikime, kad kiekvienas panašus renginys yra žingsnis į priekį, verčiantis mus tobulėti.