Dalyvavome  profesinio meistriškumo konkurse „ Apskaitos žinios verslo sėkmei“

Apskaitos profesijos mokiniai ir jų mokytojai dalyvavo gegužės 10 d.  Kėdainių profesinio rengimo centre organizuotame respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Apskaitos žinios verslo sėkmei“. Mūsų mokymo įstaigai atstovavo mokinys Eitvidas Godelis. Konkursą organizavo Kėdainių profesinio rengimo Centro profesijos mokykla. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių pasitikėjimą, motyvaciją, gilinti profesines apskaitos žinias.

Dalyvavome  profesinio meistriškumo konkurse „ Apskaitos žinios verslo sėkmei“

Konkurse dalyvavo  Lietuvos profesinių mokymo įstaigų, vykdančių apskaitininko modulinę profesinio mokymo programą mokiniai iš  12 šalies profesinio mokymo įstaigų: Joniškio, Kupiškio, Tauragės, Raseinių, Kauno, Panevėžio, Kėdainių, Šiaulių,  Smalininkų, Telšių, Klaipėdos, Radviliškio. Konkurso metu mokiniai atlieka 2 užduotis:

I užduotis – teorinis testas. Dalyviams buvo pateikta 50 klausimų, parengtų pagal Apskaitininko modulinę profesinio mokymo programą. Testas buvo atliekamas Moodle mokymosi aplinkoje.

II užduotis – praktinis uždavinys, sprendžiamas naudojantis MS Excel programa. Dalyviams reikėjo užpildyti ūkinių operacijų žurnalą, Darbinėje atskaitomybės lentelėje apskaičiuoti sąskaitų apyvartas, atlikti koregavimus, uždaryti pajamų ir sąnaudų sąskaitas bei sudaryti balansą.

Eitvidui įteikta Centro padėka ir dovana, už dalyvavimą respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse.

Profesijos mokytoja Silvija Andriuškevičienė

Svetainėje lankosi 217 svečių ir nėra prisijungusių narių