Birželio 1-oji – Vaikų  gynimo diena

Pirmąją vasaros dieną  Radviliškyje buvo švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena –  tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke vyko Radviliškio rajono vaikų festivalis „Čia  maži – čia dideli”. Festivalis prasidėjo atidarymu, kuriame vaikus pasitiko ir visą festivalį juos lydėjo du herojai – Vitaminas (Gabrielius Verdingas) ir Bakterija (Gretė Každailytė). Antrojoje renginio dalyje dalyviai pasklido po Radviliškio kultūros ir poilsio parką į atskiras sveikatingumo veiklas: vieni padedant šaulių sąjungai dalyvavo judriosiose veiklose, kiti sprendė viktorinos klausimus, tretieji tapė ir aplikacijomis dekoravo plakatus tema „Kur gyvena vitaminai?“! Praūžus spalvingam Lauros Remeikienės koncertui Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro  Šeduvos skyriaus mokiniai: Dovydas, Neringa, Vidmantė, Erika ir  profesijos mokytojos: Rima, Laura ir Laimutė visus vaišino  sveikais ką tik pagamintais spalvingais užkandžiais, bei vaisiais. Skambant muzikai didelis būrys gerai nusiteikusių dalyvių sugulė piknikui ir pokalbiui su draugu.

Birželio 1-oji – Vaikų  gynimo diena

Vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė