Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 1 d.  naujus mokslo metus pradėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo  mokymo skyriaus  mokiniai, pasirinkę apskaitininko, multimedijos techniko, transporto priemonių remontininko, elektriko, žirgininkystės darbuotojo specialybes. Mokiniai pakviesti į susitikimą su grupių vadovais, po kurio dalyvavo  naujų mokslo metų pradžios šventėje prie mokyklos. Šventė pradėta Lietuvos  himno giedojimu. Mokytojus  ir mokinius  sveikino centro  direktorius  J. Pravilonis, direktoriaus  pavaduotoja ugdymui S. Kavaliauskienė, praktinio mokymo vadovas A. Slavinskas bei skyriaus vedėjas A. Vaičiulis. Pristatyti  pirmakursiai  ir jų vadovai, kurie savo mokymosi pradžią pažymėjo pasodindami medį mokyklos kieme. Linkime visiems  sėkmingų, prasmingų ir kupinų atradimų mokslo metų.

Mokslo metų pradžios šventė

Svetainėje lankosi 50 svečių ir nėra prisijungusių narių