Centro pristatymas parodoje „Avis aprengs ar pamaitins“

Rugsėjo 9 d. specializuotame avininkystės ūkyje UAB „Genetiniai ištekliai“ Lietuvos avių augintojų asociacijos organizuotoje avininkystės parodoje „Avis aprengs ir pamaitins 2023“ pristatyta Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro veikla. Parodos metu su lankytojais bendravo centro direktorius Jonas Pravilonis, Šeduvos TVM skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas bei bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė. Renginio dalyviai turėjo galimybę pasivaišinti profesijos mokytojos Raisos Bučinskienės virėjo specialybės mokinių iškeptais konditeriniais gaminiais. Žirgyno vedėjos Editos Matišiūtės žirgų pristatymo metu buvo  surengtas parodomasis žirgų konkūras, kuriame dalyvavo žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinės, norintieji galėjo ne tik stebėti šiuos didingus gyvūnus, bet ir pajodinėti ar paglostyti žirgelius. Džiaugiamės jau ne vienerius metus trunkančia draugyste su avininkystės ūkiu už kurią Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui  įteikta padėka ir atminimo dovana.

Centro pristatymas parodoje „Avis aprengs ar pamaitins“

Skyriaus informacija