Tarptautinė elektronikos diena

Tarptautinė elektronikos diena skirta pasaulio visuomenės sąmoningumo didinimui  šalinant elektros ir elektroninės įrangos atliekas. Paminint šią dieną visa mokyklos bendruomenė pakviesta rinkti  elektronikos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas ir prisijungti prie aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojame“. Skyriaus mokiniai pakviesti sudalyvauti net dviejuose aplinkosauginiuose konkursuose. Konkurso temos – „Tvari ateities elektronika“ ir „Savo rūšiavimo dėžutę turiu, baterijų ir elektronikos atliekas renku!“. Tikimės, kad šiais metais  surinksime dar daugiau atliekų. Kuo daugiau atliekų bus perdirbama į naujus gaminius, tuo daugiau žaliavų bus sutaupyta ir išvengsime šiose atliekose esančių pavojingų medžiagų keliamų pavojų.

Tarptautinė elektronikos diena

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė Audra Kisežauskė