Žirgų konkūrų kalėdinė šventė 2023

Gruodžio 14 d. mokyklos žirgyne įvyko žirgų konkūrų kalėdinė šventė. Įstaigos vadovo J. Pravilonio ištartas geras žodis ir nuoširdūs sveikinimai sukūrė šventinę nuotaiką, likus vos kelioms dienoms iki pačių prasmingiausių metų švenčių.

Į šventę atvyko duetai iš Kėdainių, Panevėžio, Joniškio, Kupiškio, Šiaulių ir Radviliškio rajonų. Sudaužti 62 starto gongai. Pirmoje rungtyje rungėsi 16 pačių mažiausių arba ką tik savo  sportinę karjerą pradėjusi raitelių. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o pačios gražiausios kaukės – saldainiais ir atminimo dovanėlėmis. Antroje rungtyje kliūčių aukštis kilo iki 60 cm. Pirmąją vietą  iškovojo Kamilė Ragažinskaitė su žirgu Cardi De Fly, atstovaujanti Sk Redy 2 Fly iš Kupiškio. Antrąja vieta džiaugėsi Goda Čekanauskaitė su Žėručiu (Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras). Trečioji ir penktoji vietos atiteko Augustui Čepelei su žirgais Vanilė ir Mister Boy (SK Gintaras, Panevėžys), ketvirtoji – Agotai Oniūnaitei su žirgu Valkirija (Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras). Trečioje rungtyje nepralenkiama buvo mūsų mokyklos absolventė Ugnė Kranauskaitė su Go Midnaight Shadow, šiuo metu atstovaujanti sporto klubą Ulonai (Kėdainių raj.) Antrąją ir ketvirtą vietą iškovojo radviliškietė Liepa Šiurnaitė su žirgais Field Flower ir Chateaux. Trečioji vieta atiteko Particijai Juškytei su Doskar (JSK Ulonai, Kėdainiai), penktoji Linui Lauriui su Rubi ( SK Redy 2 Fly, Kupiškis). Labiausiai mėgstama žiūrovų ir laukiamiausia raitelių buvo ketvirtoji greičio rungtis, kur kliūtys kilo į 90 cm. aukštį. Čia nepralenkiama buvo Kamilė Žekonytė su žirgu Abby (SK Vaidos žirgai, Panevėžys), antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Liepa Šiurnaitė su savo žirgais Field Flower ir Chateaux,  ketvirtąją – Augustas Čepelė su Mister Boy, penktąją – Patricija Juškytė su Doskar.

Žirgų konkūrų kalėdinė šventė 2023

Šventės svečiai, tėveliai, treneriai, sirgaliai  ne tik  grožėjosi  žirgų atliekamais šuoliais, bet  ir  buvo vaišinami pačia skaniausia grikių koše ir karšta arbata.

Vyr. profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė

Svetainėje lankosi 250 svečių ir nėra prisijungusių narių