Laisvės gynėjų diena

Skyriuje paminėta Sausio 13-oji, Laisvės gynėjų diena. Mokyklos bendruomenė prisidėjo prie iniciatyvos „Pergalės šviesa“ ir languose uždegė žvakutes, kaip vienybės, atminimo bei pergalės ženklą. Multimedijos techniko specialybės mokiniai parengė stendą, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pirmąją pamoką, su dėstančiais mokytojais, mokiniai stebėjo tiesioginę transliaciją „Sausio 13-oji signatarų akimis“. Pamokos metu mokiniai girdėjo autentiškus liudijimus tų žmonių, kurie tiesiogiai ir asmeniškai dalyvavo Sausio 13-osios įvykiuose. Šios dienos pilietiškumo pamokos priminė mokiniams, ką reiškią žodis laisvė, kaip svarbu būti drąsiam, kodėl reikia jaustis atsakingam už savo tėvynę ir kiek daug nulemti gali vienas žmogus.

Laisvės gynėjų diena